Loading...

Witaj

Reklama Mobilna jest stosunkowo młodym rodzajem przekazu, jednak rozwija się bardzo dynamicznie. Skuteczność tej formy upowszechniania informacji potwierdza

Nie stoimy
w miejscu!

O nas

Firma Mobilne reklamy funkcjonuje na rynku od ponad 10 lat. Jako pierwsi świadczyliśmy usługi reklamy mobilnej na Podlasiu. Obecnie zasięg naszej działalności obejmuje również województwa Warmińsko-Mazurskie i Lubelskie.
Ten czas pozwolił nam na zdobycie bogatego doświadczenia i wiedzy, którymi chcemy się z Państwem podzielić. Wymiarem każdego sukcesu jest wyobraźnia, której nam nie brakuje. Jesteśmy po to, by pomóc Państwu wypracować sukces swojej firmy. W naszej pracy kierujemy się zasadą: Ludzie sukcesu pracują z pasji, dla satysfakcji i chęci rozwoju. Dzięki elastycznemu podejściu do każdego Klienta pracujemy zarówno dla małych regionalnych firm jak i dla ogólnoświatowych koncernów.
Dlaczego reklama mobilna
Reklama mobilna jest stosunkowo młodym rodzajem przekazu, jednak rozwija się bardzo dynamicznie. Skuteczność tej formy upowszechniania informacji potwierdzają badania marketingowe oraz, co szczególnie istotne, liczna grupa naszych zadowolonych klientów.
Podstawą reklamy mobilnej jest pojazd, a najczęściej stosowanym nośnikiem – banery reklamowe montowane na przyczepach reklamowych. Reklama w takiej formie jest niezwykle efektywna, pozwala bowiem dotrzeć do odbiorców w szybkim czasie i przy niewielkim nakładzie kosztów. Skuteczność, elastyczność i wszechstronność to tylko nieliczne zalety tej formy przekazu reklamowego.
Nasze bogate doświadczenie i wiedza umożliwią Państwu skuteczną promocję i kreację wizerunku.
Państwa sukces będzie drogą, w którą wyruszymy wspólnie.

Oferta

Reklama z zastosowaniem przyczep mobilnych to nieograniczone możliwości. Każda kampania przygotowywana jest indywidualnie w oparciu o potrzeby Klienta i może stanowić kombinację różnych wariantów reklamy z zastosowaniem samochodów i przyczep.
Ze względu na rodzaj można wyróżnić trzy podstawowe warianty tego typu przekazu: reklama mobilna, stacjonarna lub okresowa.
Warianty kampanii:
Reklama mobilna
Reklama mobilna to jedna z form reklamy zewnętrznej, która swoim zasięgiem oddziaływania zastępuje około 30 stałych miejsc reklamowych. Występuje najczęściej w formie reklam na przyczepach reklamowych. Mobilne przyczepy poruszają się po określonej wcześniej wyznaczonej trasie przez określony czas. Najczęściej jest to 8 godzin dziennie lub 100 km. Wszystkie powyższe kwestie ustalane są indywidualnie z Klientem. Zaletą tej formy reklamy jest krótki czas jej przygotowania. Reklama mobilna świetnie sprawdza się zarówno w przypadku lokalnych przedsiębiorstw, jak też jako uzupełnienie dużych akcji promocyjnych firm o zasięgu krajowym lub globalnym.
Cennik
PDF | Pobierz
Specyfikacja techniczna
PDF | Pobierz
Formularz zamówienia
PDF | Pobierz
Reklama stacjonarna
Reklama stacjonarna polega na tym, że baner reklamowy umieszczony na przyczepie zostaje ustawiony w wybranym miejscu przez określony czas. Pozwala to na bardzo precyzyjne dotarcie do potencjalnego klienta. Dodatkowym plusem jest też fakt, że zaparkowana przyczepa z banerem reklamowym przykuwa uwagę, gdyż jest nowym obiektem w otoczeniu.
Kampania okresowa
Kampania okresowa to stałe promowanie firmy i jej produktu, przynoszące wymierne korzyści i trwałe efekty. Opiera się na zaplanowanych długofalowych działaniach. Harmonogram kampanii zostaje rozłożony na cykle, ustalane indywidualnie, np. w odstępach kilkutygodniowych. Oferta firmy prezentowana jest systematycznie w tych samych miejscach bądź trasach. Kampania okresowa sprawia, że firma pozostaje rozpoznawalna na długo po zakończeniu działań promocyjnych.
Flota i to co nas wyróżnia
 • Duża ilość przyczep pozwala zorganizować nawet dużą kampanię w wielu miejscach w tym samym czasie.
 • Nowe przyczepy – nie starsze niż 2 lata, estetycznie wykończone.
 • Różne rozmiary przyczep. 504cm x 238cm i największy wymiar przyczep w regionie – 6m x 3m – co przy dwustronnym umieszczeniu banera daje w sumie 36m2 powierzchni reklamowej.
 • Zadbane samochody nie starsze niż 5 lat.
 • Każda przyczepa posiada oświetlenie LED, powierzchnia reklamowa podświetlona jest jasnym, równomiernym światłem – daje to możliwość promocji przez całą dobę.
 • Każda przyczepa posiada nowoczesne nagłośnienie przestrzenne marki SIEMENS pozwalające dodatkowo na emisję spotów reklamowych, melodii czy jakichkolwiek innych nagrań.
 • Istnieje możliwość dodatkowej wizualizacji samochodu, który ciągnie przyczepę.
 • Każdy samochód posiada zainstalowany GPS – pozwala to na bieżące śledzenie tras przejazdu samochodu, zaplanowanie tras przejazdów oraz możliwość tworzenia raportu z kampanii reklamowej.
 • Do każdej kampanii reklamowej tworzona jest dokumentacja fotograficzna lub każda inna na życzenie Klienta.
 • Przygotowujemy każdą kampanię pod względem graficznym i wydruku.
 • Przygotowujemy i wykonujemy wszelkie nagrania do emisji w profesjonalnym studiu nagrań.
 • Opracowujemy strukturę kampanii reklamowej: pomagamy stworzyć profil Klienta, ustalamy optymalne trasy przejazdu w odpowiednich terminach i godzinach, typujemy miejsca strategiczne w oparciu o natężenie ruchu i ilość potencjalnych odbiorców reklamy.
 • Istnieje możliwość dzierżawy samych przyczep.

Usługi dodatkowe

Studio graficzne
Posiadamy profesjonalne studio graficzne. Projekt graficzny na wysokim poziomie estetycznym jest jednym z najistotniejszych elementów skutecznego przekazu reklamowego. Jesteśmy w stanie przygotować dowolny projekt graficzny zarówno w oparciu o własne materiały jak i dostarczone przez Klienta.
Bezpośredni kontakt naszego zespołu wykonawczego sprawi, że Państwa reklama będzie dostosowana do Państwa potrzeb i wymagań, a co najważniejsze przyniesie założony efekt.
Cena przygotowania projektu: od 150 zł (netto).
Drukarnia wielkoformatowa
Najbardziej odpowiednie materiały i technologie dopasujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i pomysłów. Nasze zaawansowane możliwości technologiczne oparte na wysokiej jakości druku z pewnością pozwolą Państwu skutecznie reklamować wysokiej jakości produkty i usługi. Dysponujemy najpopularniejszym podłożem do reklamy outdoorowej:
Papier billboardowy, blou back z niebieskim podkładem izolującym od podłoża (gramatura 115g/m2). Grafika na tym podkładzie odporna jest na warunki atmosferyczne. Stosowany jest do krótkoterminowych zastosowań reklamy zewnętrznej.
Baner reklamowy jest to jeden z najbardziej popularnych podkładów reklamowych stosowanych w reklamie outdoorowej. Ma zastosowanie w dłuższych kampaniach minimum 14 dniowych. Drukujemy na banerze o gramaturze od 300g do 700g w zależności od Państwa potrzeb i zastosowania.
Studio nagrań
Posiadamy profesjonalne studio nagrań. Dzięki temu możemy przygotować spot dźwiękowy który spotęguje efekt reklamy mobilnej. W nasze produkcje zaangażowani są wykwalifikowani realizatorzy dźwięku i doświadczeni lektorzy.
Cena przygotowania spotu dźwiękowego: od 150 zł (netto).

Realizacje

Kontakt

Mobilne reklamy
15-201 Białystok, ul. Warszawska 79D
tel: 85 732 93 41
fax :85 732 93 41
e-mail: biuro@przyczepy-reklamowe.info
czynne: pn – pt 9.00 – 17.00
online GG: 7681085
Osoby do Państwa dyspozycji:
Ewa Pawłowska – Specjalista ds. obsługi Klienta
tel. 85 732 93 41, kom. 535 367 467
Pliki do pobrania
Cennik
PDF | Pobierz
Specyfikacja techniczna
PDF | Pobierz
Formularz zamówienia
PDF | Pobierz

Polityka PrywatnościAdministratorem Twoich danych jest [pełna nazwa firmy] z siedzibą w [adres siedziby], wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: [NIP], REGON: [REGON]. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: [ades e-mail] Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem [adres siedziby bądź miejsca wykonywania działalności].

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:

 • wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
 • marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu,
 • finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
 • obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
 • prowadzenia procesów reklamacyjnych.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze [adres siedziby bądź biura] lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: [adres e-mail]. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez [nazwa firmy] w ramach zawieranych z Tobą umów.