o_nas
Studio Graficzne

Posiadamy profesjonalne studio graficzne. Projekt graficzny na wysokim poziomie estetycznym jest jednym z najistotniejszych elementów skutecznego przekazu reklamowego. Szybko i tanio możemy przygotować dowolny projekt graficzny zarówno z własnych jak i dostarczonych przez Klienta materiałów.
Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z Klientem będziemy starać się aby reklama była jak najbardziej dostosowana do Państwa potrzeb.

Cena przygotowania projektu: od 150zł ( netto ).
Drukarnia wielkoformatowa

Najbardziej odpowiednie materiały i technologie dopasujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i pomysłów. Nasze zaawansowane możliwości technologiczne oparte na wysokiej jakości druku z pewnością pozwolą Państwu skutecznie reklamować wysokiej jakości produkty i usługi.
Najpopularniejsze podłoża do reklamy outdoorowej to:
  • papier billboardowy, blou back z niebieskim podkładem izolującym od podłoża ( gramatura 115g/m2 ). Grafika na tym podkładzie odporna jest na warunki atmosferyczne. Stosowany jest do krótkoterminowych zastosowań zewnętrznych. baner reklamowy jest to jeden z najbardziej popularnych nośników reklamowych stosowanych w reklamie outdoorowej. Drukujemy na banerach o gramaturze od 300g do 700g w zależności od Państwa potrzeb i zastosowania.
  • baner reklamowy jest to jeden z najbardziej popularnych nośników reklamowych stosowanych w reklamie outdoorowej. Drukujemy na banerach o gramaturze od 300g do 700g w zależności od Państwa potrzeb i zastosowania.
Studio Nagrań

Współpracujemy z profesjonalnym studiem radiowym . Dzięki temu możemy przygotować spot dźwiękowy który spotęguje efekt reklamy mobilnej. W nasze produkcje zaangażowani są wykwalifikowani realizatorzy dźwięku i doświadczeni lektorzy.

Cena przygotowania spotu dźwiękowego: od 150zł ( netto ).
Mobilne reklamy
15-201 Białystok, ul. Warszawska 79D
tel: 85 732 93 41, fax :85 732 93 41
e-mail: biuro@przyczepy-reklamowe.info
czynne: pn - pt 9.00 - 17.00, online GG: 7681085
Osoby do Państwa dyspozycji:
Ewa Pawłowska – Specjalista ds. obsługi Klienta
tel. 85 732 93 41, kom. 535 367 467
jantom
Należymy do Constans Group Sp. z o.o.
2015 Constans Group Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.