reklama
o_nas

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 8 lat. Ten czas pozwolił nam na zdobycie bogatego doświadczenia i wiedzy, którymi chcemy się z Państwem podzielić.Wymiarem każdego sukcesujest wyobraźnia, której nam nie brak. Jesteśmy po to, by pomóc Państwu ten sukces wypracować.W naszej pracy kierujemy się zasadą: Ludzie sukcesu pracują z pasji, dla satysfakcji i chęci rozwoju. To im daje szanse na to, żeby stać się lepszym człowiekiem, żeby się czegoś nauczyć, dowiedzieć i podnieść swoją wiedzę na wyższy poziom umiejętności. A tym samym pomóc innym ludziom, mając satysfakcję spełniania swoich marzeń.

Dlaczego reklama mobilna?

Jest to stosunkowo młody rodzaj reklamy, który jednak rozwija się w bardzo szybkim tempie. Jej skuteczność potwierdzają coraz szersze rzesze zadowolonych klientów, jak również najnowsze badania marketingowe. Podstawą reklamy mobilnej jest pojazd, a najczęściej stosowaną formą - banery reklamowe montowane na przyczepach ciągniętych przez samochody osobowe. Reklama ta pozwala dotrzeć do wyselekcjonowanej grupy odbiorców w szybkim czasie i przy niskim koszcie.

Skuteczność, elastyczność i wszechstronność to tylko nieliczne zalety tej formy przekazu reklamowego, które wraz z naszym doświadczeniem i wiedzą pozwolą na skuteczną promocję i kreację Państwa wizerunku.

A Państwa sukces będzie drogą, którą wspólnie przemierzymy.

Mobilne reklamy
15-201 Białystok, ul. Warszawska 79D
tel: 85 732 93 41, fax :85 732 93 41
e-mail: biuro@przyczepy-reklamowe.info
czynne: pn - pt 9.00 - 17.00, online GG: 7681085
Osoby do Państwa dyspozycji:
Ewa Pawłowska – Specjalista ds. obsługi Klienta
tel. 85 732 93 41, kom. 535 367 467
jantom
Należymy do Constans Group Sp. z o.o.
2015 Constans Group Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.